Ayberk Sigorta | Fatih Şimşek Sigorta Aracılık Hizmetleri 0 382 212 92 92
İşyeri Sigortası
İşyeri Sigortası

İŞYERİ

İşyeri Sigortası


İşiniz; bizim işimiz…
Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan sigorta ürünlerinden biri olan işyeri sigortası ile mal sahibi iseniz binanızı, kiracı iseniz demirbaş, emtea , makine ve elektronik cihazlarınızlarınızın ortak adlandırıldığı muhteviyatlarınızı her türlü olumsuzluğa karşı koruma altına alabilirsiniz.
İşyerim paket sigortası ile;
Yangın, yıldırım, infilak
Sel su baskını    
Yer kayması
Kara-hava taşıtları çarpması
Cam kırılması
Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör
Yangın mali sorumluluk
Kira kaybı
Alternatif işyeri masrafları
İş durması
Enkaz kaldırma
Teminatlarına ek olarak;
Hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, bina hırsızlık, raf ve vitrin devrilmesi, alçıpan tavan çökmesi, taşıt çarpması klozu, yangın söndürme masrafları, zararın önlenmesi için yapılan masraflar, hasar sonrası altyapı temizliği tamiri masrafları, izolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, elektrik hasarları, içe çökme, arızi inşaat işleri, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatlarına sahip olabilirsiniz.
Deprem, fırtına, yer kayması, sel, su baskını, kazı sonucu yer kayması, dolu gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.
İşyerindeki makine ve elektronik cihazlarınız da tehlike altında olabilir ise bu poliçe ile makine kırılması ve elektronik cihaz bozulma teminatı da alabilirsiniz.
Hukuki bir uyuşmazlık durumunda Hukuksal Koruma Sigortası ile dava masraflarınızı teminat altına alabilirsiniz.
İşyerim Paket Sigortası’na özel bu teminatlarla, tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz.